Naše portfolio

Škálovatelné a flexibilní bateriové úložiště, díky kterému budete mít svou energetickou budoucnost pod kontrolou.

Naše závislost na fosilních palivech se rok od roku snižuje, ale Evropská unie je mnoho desetiletí daleko od čisté nuly. Přestože výroba obnovitelné energie je pro poskytovatele energie nejvyšší prioritou, změna infrastruktury za 100 let bude vyžadovat značné finanční investice. Vzhledem k tomu, že investoři stále očekávají dividendu, vaše účty za energii v příštích letech prudce porostou.

Jediným způsobem, jak zajistit, aby vaše firma kontrolovala své náklady na energii, je investovat do vaší energetické budoucnosti – nyní. Jako váš profesionální odborník na obnovitelné zdroje energie vám společnost BELO SOLAR POWER pomůže plánovat, implementovat a spravovat váš komerční solární fotovoltaický systém a systém skladování energie (ESS). Náš tým zajistí, abyste maximalizovali energii, kterou vyrábíte a skladujete, abyste snížili množství energie, kterou nakupujete ze sítě, a spravujte veškerou přebytečnou energii, kterou prodáváte zpět do sítě.

KOMERČNÍ ÚLOŽIŠTĚ BATERIÍ

BELO SOLAR POWER již řadu let spolupracuje s klienty napříč různými sektory. Náš tým odborníků na obnovitelné zdroje dohlížel na projekty, které vyrábějí a ukládají vlastní vyrobenou elektřinu, aby vám pomohl řídit vaši uhlíkově neutrální budoucnost.

Poskytujeme řešení komerčních bateriových úložišť na klíč se specializovaným projektovým manažerem na každém kroku. Posoudíme vaše schopnosti a přizpůsobíme řešení, které bude fungovat nejen pro váš podnik nyní, ale i v budoucnu.

Možnost ukládat energii z obnovitelných zdrojů znamená pro podniky po celém světě zásadní změnu. Evoluce komerčních bateriových úložných řešení umožňuje organizacím kontrolovat svou energii již nyní, jak plánují do budoucna.

Instalace bateriových úložných řešení na místě nabízí vašemu podniku možnost ukládat a vybíjet elektřinu pro uspokojení poptávky a potenciálně fungovat nezávisle na síti se záložním napájením, kdy je poptávka vysoká.

REZIDENČNÍ ÚLOŽIŠTĚ BATERIÍ

Než zvážíte instalaci solární fotovoltaiky, ujistěte se, že jste důkladně prozkoumali možnosti skladování energie. Domácí skladování energie sníží spotřebu elektřiny ze sítě a sníží vaše účty. Pokud jste mimo síť, může to pomoci snížit vaši závislost na fosilních palivech a poskytnout záložní výrobu energie.

Systém ukládání energie (ESS), běžně známý jako solární baterie, vám umožní nashromáždit elektřinu pro budoucí použití v případě potřeby. Můžete například ukládat elektřinu, kterou vaše solární panely vygenerují během dne, a využívat ji v noci.

NABÍJEČKY PRO ELEKTROMOBILY

Poslanci Evropského parlamentu schválili návrh, který by měl od roku 2035 zakázat prodej nových osobních aut a lehkých užitkových vozů se spalovacími motory. Návrh je součástí klimatického balíčku, jehož cílem je výrazně snížit emise skleníkových plynů do roku 2030, aby do roku 2050 EU dosáhla uhlíkové neutrality. Je proto na čase začít přemýšlet o elektromobilech.

Stejně ale jako u elektromobilů jsme stále v raných fázích jejich nabíjení. Nicméně BELO SOLAR POWER má tým odborných poradců v oblasti obnovitelných zdrojů, kteří vás provedou dostupnými řešeními nabíječek pro váš elektromobil.

STŘEŠNÍ SOLÁRNÍ FOTOVOLTAIKA

Ať už jde o domácí nebo komerční instalaci, solární panely patří mezi nejflexibilnější a nákladově nejefektivnější řešení z obnovitelných zdrojů. Pokud vaše firma usiluje o budoucí nulovou čistou solární fotovoltaiku, pomůže vám odstranit nejistotu z trhu s cenami energie.

Se životním cyklem delším než 25 let je solární fotovoltaika nejen nákladově efektivní, ale také nenáročná na údržbu. Při použití ve spojení s bateriovými úložnými systémy si podnik může skutečně představit energeticky nezávislou budoucnost.

POZEMNÍ SOLÁRNÍ FOTOVOLTAIKA 

BELO SOLAT POWER poskytuje unikátní řešení na klíč z obnovitelných zdrojů, včetně poradenství, návrhu a projektového řízení pro pozemní solární fotovoltaiku. Náš tým vám pomůže s plánováním, financováním až po prodej, instalaci a zprovoznění. 

Pozemní solární fotovoltaika nabízí několik výhod oproti jiným solárním možnostem, především produkuje výkon v užitkovém měřítku a možnosti rozšíření, pokud to pozemek a infrastruktura dovolí. Společnost BELO SOLAT POWER má některé z předních konzultantů a specialistů na obnovitelné zdroje energie, kteří vám pomohou maximalizovat energetický výnos z jakékoli pozemní instalace. 

Poptejte realizaci fotovoltaiky na klíč nezávazně a zdarma

Poptávkový formulář