Pomoc domácnostem

Převezměte kontrolu nad svou energetickou budoucností pomocí obnovitelných řešení pro domácnosti.

Solární energie pro domácnosti

Vzhledem k tomu, že se ceny energií v příštích letech podle předpovědi zdvojnásobí, je na čase přemýšlet o tom, jak váš domov zapojíte do řešení obnovitelné energie, abyste převzali kontrolu nad vaší energetickou budoucností.

BELO SOLAR POWER poskytuje obnovitelná řešení na klíč, díky nimž máte vše pod kontrolou. Pomůžeme vám orientovat se na vaší cestě k energeticky účinnému domu od financování až po instalaci. 

Spolupráce s majiteli domů a pronajímateli při využívání obnovitelné energie, ukládání baterií a nabíjení elektromobilů.

Vzhledem k tomu, že Evropská unie jako celek hledí na budoucnost s nulovou čistou sítí, musí být kontrola dodávek energie prioritou pro majitele domů a pronajímatele. Instalací solární fotovoltaiky, úložiště baterií, nabíjení elektromobilů a dalších obnovitelných zdrojů budete nejen ekologičtější, ale výrazně tak zoptimalizujete své náklady na energii.

Náš tým odborníků ve společnosti BELO SOLAR POWER má dlouholeté zkušenosti s poradenstvím rezidenčních klientů ohledně nejlepších obnovitelných řešení. Budeme s vámi na každém kroku procesu, od plánování po instalaci a následnou péči.

Poskytuje špičkové poradenství s komplexním řešením, která přináší dlouhodobý finanční přínos. V rámci našich služeb vás provedeme a celý proces vám maximálně usnadníme. 

Používáme prvotřídní komponenty, abychom vám poskytli to nejlepší na trhu.

Poptejte realizaci fotovoltaiky na klíč nezávazně a zdarma

Poptávkový formulář