Kariéra – aktuálně hledáme

Tak jako vy, věříme v lepší budoucnost.

Vždy se najde místo pro vhodné kandidáty a rozšíření týmu našich odborníků. Máme zájem nejen o odborníky s dlouhodobou praxí, dostatkem zkušeností a znalostmi v oblasti energetické nezávislosti, ale rádi hledáme také mezi čerstvými absolventy škol se zaměřením na tento sektor.

Pošlete nám váš životopis s průvodním dopisem, proč právě vy můžete být přínosem pro BELO SOLAR POWER na email: kariera@belosolar.cz a určitě se s vámi rádi potkáme a prodiskutujeme pracovní možnosti v naší společnosti.

🎓 Stáž pro studenty vysokých škol v BELO SOLAR POWER s.r.o.!

Hledáte příležitost rozvíjet své dovednosti v oblasti solární energetiky a být součástí dynamického týmu? Toto je vaše šance!

Naše společnost BELO SOLAR POWER s.r.o., která je specialistou v oblasti fotovoltaiky, argovoltaiky, bateriových úložišť a modulárně mobilních elektráren, přijímá do svého projekčního oddělení studenty vysokých škol z relevantního oboru na stáž.

Připojte se k nám a objevte svůj potenciál v odvětví obnovitelných zdrojů!

Co nabízíme?

  • Profesionální tým s bohatými zkušenostmi.
  • Moderní pracovní prostředí.
  • Skvělou partu kolegů.
  • Lokalitu uprostřed republiky – Jihlava.

Zašlete nám svůj životopis i motivační dopis na kariera@belosolar.cz, následně se vám ozveme.

PROJEKTANT/KA FVE a BESS

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:

  • Navrhovat a projektovat fotovoltaické a bateriové systémy pro různé typy objektů.
  • Budete se podílet na vývoji našich modulárně mobilních OFF GRID
    elektráren.
  • Plánovat, organizovat a kontrolovat správnost realizace projektů.
  • Budete úzce spolupracovat s projektovým manažerem a vývojovým oddělením.
  • Občas vyrazíte prozkoumat i zahraniční trh při účasti na konferencích, veletrzích nebo projektů.
  • Pravidelně budete komunikovat se subdodavateli, montážními týmy, revizními techniky a zákazníky.
  • Budete mít zodpovědnost za výběr a specifikaci komponentů FVE, s tím také souvisí sledování novinek na trhu FVE a BESS.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • SŠ/VŠ technického směru – obor elektro, strojní aj.
  • Zkušenosti v oboru projektování FVE a BESS a jejich dimenzování
  • Paragraf 6 – Elektrotechnik (osoba znalá) nebo paragraf 7 – Vedoucí elektrotechnik (osoba znalá, lze projektovat)
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost v CAD systému
  • Zkušenosti nebo znalost s programem PV*SOL
  • Zkušenosti se systémem ePlan – výhodou
  • Angličtina nebo němčina – výhodou
  • Znalost MS office
  • ŘP skupiny B

CO NABÍZÍME MY:

  • Skvělé ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Práci v moderně vybavených kancelářích a v přátelském kolektivu.
  • Vzdělávací kurzy a školení.
  • Flexibilní pracovní dobu, sick days.
  • K narozeninám od nás dostanete den volna.
  • Možnost home office.
  • Občerstvení, káva a dobrá nálada na pracovišti.
  • Firemní počítač a telefon.
  • Pravidelné teambuildingy během celého roku.
  • Je toho spousta a mnohem víc. Především ale získáte možnost stát se odborníkem v dynamickém oboru s obrovskou budoucností!

BELO SOLAR POWER - volná místa