Fotovoltaika pro firmy

Svěřte svou energetickou budoucnost do vlastních rukou s komerčními obnovitelnými řešeními.

Fotovoltaická elektrárna bez bateriového uložiště

Solárními systémy vyrábíte vlastní energii, kterou ihned spotřebováváte a přetoky můžete poslat rovnou do distribuční sítě. Díky této technologii snižujete své náklady za nákup elektrické energie.

Při provozu nevznikají žádné emise a pro snadnou obsluhu využíváte online monitoring.

Fotovoltaická elektrárna s bateriovým uložištěm

Solární panely vyrábí energii i v době firemních odstávek a v situacích, kdy spotřeba elektriky klesne. Toho můžete využít a přebytečnou sluneční energii uložit do bateriového úložiště pro energeticky náročnější období. Tomu se říká „Peak Shifting“.

Díky takto uchované energii váš provoz neohrozí výpadky proudu ze sítě a baterie nahradí jiné neekologické zdroje např. dieselové elektrocentrály.

Další možností využití uchované elektrické energie jsou nabíjecí stanice pro elektroauta, přímo na firemním parkovišti. Lze tak tuto energii zároveň využít jako příjemný́ zaměstnanecký bonus.

STŘEŠNÍ SOLÁRNÍ FOTOVOLTAIKA

Ať už jde o domácí nebo komerční instalaci, solární panely patří mezi nejflexibilnější a nákladově nejefektivnější řešení z obnovitelných zdrojů. Pokud vaše firma usiluje o budoucí nulovou čistou solární fotovoltaiku, pomůže vám odstranit nejistotu z trhu s cenami energie.

Se životním cyklem delším než 25 let je solární fotovoltaika nejen nákladově efektivní, ale také nenáročná na údržbu. Při použití ve spojení s bateriovými úložnými systémy si podnik může skutečně představit energeticky nezávislou budoucnost.

POZEMNÍ SOLÁRNÍ FOTOVOLTAIKA

BELO SOLAR POWER poskytuje unikátní řešení na klíč z obnovitelných zdrojů, včetně poradenství, návrhu a projektování fotovoltaických elektráren. Náš tým vám pomůže s plánováním, financováním až po prodej, instalaci a zprovoznění.

Pozemní solární fotovoltaika nabízí několik výhod oproti jiným solárním možnostem, především produkuje výkon v užitkovém měřítku a možnosti rozšíření, pokud to pozemek a infrastruktura dovolí. Společnost BELO SOLAR POWER má některé z předních konzultantů a specialistů na obnovitelné zdroje energie, kteří vám pomohou maximalizovat energetický výnos z jakékoli pozemní instalace.

Používáme kvalitní komponenty a poskytujeme to nejlepší na trhu.

Rádi vám pomůžeme s fotovoltaikou na klíč! Vyplňte náš kontaktní formulář a získejte nezávaznou konzultaci.

Kontaktní formulář