BESS

Škálovatelné a flexibilní bateriové úložiště, díky kterému budete mít svou energetickou budoucnost pod kontrolou.

Naše závislost na fosilních palivech se rok od roku snižuje, ale Evropská unie je mnoho desetiletí daleko od čisté nuly. Přestože výroba obnovitelné energie je pro poskytovatele energie nejvyšší prioritou, změna infrastruktury za 100 let bude vyžadovat značné finanční investice. Vzhledem k tomu, že investoři stále očekávají dividendu, vaše účty za energii v příštích letech prudce porostou.

Jediným způsobem, jak zajistit, aby vaše firma kontrolovala své náklady na energii, je investovat do vaší energetické budoucnosti – nyní. Jako váš profesionální odborník na obnovitelné zdroje energie vám společnost BELO SOLAR POWER pomůže plánovat, implementovat a spravovat váš komerční solární fotovoltaický systém a systém skladování energie (ESS). Náš tým zajistí, abyste maximalizovali energii, kterou vyrábíte a skladujete, abyste snížili množství energie, kterou nakupujete ze sítě, a spravujte veškerou přebytečnou energii, kterou prodáváte zpět do sítě.

KOMERČNÍ ÚLOŽIŠTĚ BATERIÍ

BELO SOLAR POWER již řadu let spolupracuje s klienty napříč různými sektory. Náš tým odborníků na obnovitelné zdroje dohlížel na projekty, které vyrábějí a ukládají vlastní vyrobenou elektřinu, aby vám pomohl řídit vaši uhlíkově neutrální budoucnost.

Poskytujeme řešení komerčních bateriových úložišť na klíč se specializovaným projektovým manažerem na každém kroku. Posoudíme vaše schopnosti a přizpůsobíme řešení, které bude fungovat nejen pro váš podnik nyní, ale i v budoucnu.

Možnost ukládat energii z obnovitelných zdrojů znamená pro podniky po celém světě zásadní změnu. Evoluce komerčních bateriových úložných řešení umožňuje organizacím kontrolovat svou energii již nyní, jak plánují do budoucna.

Instalace bateriových úložných řešení na místě nabízí vašemu podniku možnost ukládat a vybíjet elektřinu pro uspokojení poptávky a potenciálně fungovat nezávisle na síti se záložním napájením, kdy je poptávka vysoká.

Modulární a mobilní OFF-ON GRID PV elektrárny BELO

Řešení nejen pro extrémní situace

Vítejte v plně modulární budoucnosti PVE systémů a BESS řešeních. Naše modulárně-mobilní OFF-ON GRID kontejnerové elektrárny jsou vysoce konfigurovatelné se schopností plynule upravit kapacitu solární energie, kapacitu baterií a invertorů tak, aby optimálně sloužily vašim energetickým potřebám od 19,62 kWp do 1 MWp a více.

Nabízíme kompletní služby projektování fotovoltaických elektráren. Vhodné např.: pro developerské projekty na ,,zelené louce”, hotely v horských oblastech a v oblastech bez možnosti síťového napojení.

Poptejte bateriové úložiště nezávazně a zdarma.

Kontaktní formulář