7. ročník prestižní solární konference

29. 5. 2023

Největší událost roku zasvěcená solární energetice a akumulaci

V oboru fotovoltaiky se snažíme být opravdu profesionálové, a proto se na důležité informace, které na konferenci určitě získáme, moc těšíme a určitě si ji nenecháme ujít.

Energetický trh se mění a to nejen vlivem války a surovinové závislosti na Rusku. Je potřeba se na situaci s energetikou adaptovat a udělat maximum pro energetickou soběstačnost.

Sedmý ročník největší české konference zaměřené na fotovoltaiku a akumulaci bude na tuto situaci reagovat a získáme tak informace o dlouho očekávaných legislativních novinkách, díky kterým se usnadní budování nových fotovoltaických elektráren, vznik energetických komunit, sdílení elektřiny a rozšiřování FV na střechy bytových domů. Nebudou chybět informace k novým trendům v akumulaci a agrivoltaice, kvalitě instalací, připojování do sítě, protipožární ochraně a měření po fázích.

Na konferenci nebudou chybět zástupci ministerstev, Energetického regulačního úřadu, ČEPS, výrobců a obchodníků s elektřinou. Nabyté vědomosti s Vámi budeme v příštích dnech rádi sdílet. Sledujte nás i na našich sociálních sítích.